Ticari hayatına 1986 yılında Mobil petrol istasyonu ile başlayan firmamız, sırasıyla Türk Petrol ve Shell Bayiliği yapmış olup, halen Petser Ltd.Şti ve Marpa Ltd Şirketleri ile iki BP istasyonlarının sahibi olarak Akaryakıt sektöründe bulunmaktadır. Firmamız ayrıca 1992 ile 1995 yılları arasında Efes Pilsen ve Coca Cola nın Erdemli bölgesi Bayiliği’de yapmıştır.

Firmamızın Philip Morris ile tanışması ise 1995 yılında Erdemli Distribütörlüğü ile başlamış daha sonra Silifke, Mut, Gülnar, Ermenek, Tarsus İlçelerinde dağıtım faaliyetlerini bulunmuştur. Marpa Ltd. Şti. adı ile sürdürdüğü ticari hayatını daha sonra Açı Ltd. Şti. adı altında sürdürmekte olup, günümüzde Mersin Merkez, Tarsus ve Adana'yı kapsayan Philip Morris Distribütörlüğüne devam etmektedir.

Firmamız, Pernod Ricard distribütörlüğünü 3 yıl Adana, Mersin ve Karaman illerinde yürütmüş, 2014 Ekim ayında devretmiştir.
Açı Ltd. Şti. bayilik potföyünü genişleterek; Tuborg alkollü içeceklerin dağıtım faaliyetlerini de sürdürmektedir. Firmamıza kayıtlı 50’nin üzerinde dağıtım ve servis aracı bulunmaktadır.

Şirketlerimiz tüm personeli ile müşteri ve çalışan memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmakta olup, hizmeti kusursuz, zamanında ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmeyi müşterilerimizin çıkar ve haklarını korumayı benimsemiş, bünyemizde distribütörlüklerini bulundurduğumuz firmaların ürünlerini en yaygın şekilde ve çeşitte noktalara, dolayısıyla tüketiciye ulaştırmayı kendine ilke edinmiştir.